Jeżeli zauważyli Państwo problemy z zachowaniem u swojego pupila i potrzebują pomocy w rozwiązaniu ich, a w okolicy nie ma żadnego behawiorysty czy zoopsychologa, który zajął by się bezpośrednio pomocą Państwu.To mogę zaproponować pomoc online/ telefonicznie.

  1. Konsultacje online są prowadzone dla osób, które mieszkają za daleko i nie mają możliwość dojazdu do miasta w którym zajęcia przeprowadzam bezpośrednio.
  2. Konsultacja zdalna również będzie przeprowadzana dla przypadków umiarkowanych problemów lub kiedy problem jest możliwy do rozwiązania bez spotkania z Państwem.
  3. Koszt konsultacji to 80zł. Konsultacja zostanie przeprowadzona po zaksięgowaniu wpłaty przelewem na konto, które podam przy pierwszej rozmowie telefonicznej lub wiadomości e-mailem.
  4. Przy każdej konsultacji najważniejszy jest szczegółowy opis zachowań pupila oraz dla lepszej diagnozy problemów niezbędne będą krótkie filmy zachowania psa/kota.
  5. W cenie tej konsultacji mają Państwo: zapoznanie się z problemem przez behawiorystę, pełna analiza przypadku, analiza filmów, zalecenie ćwiczeń i postępowania ze zwierzakiem, w razie potrzeby kontakt telefoniczny, mailowy, skype, udzielenie dodatkowych porady jeśli wystąpi taka potrzeba.

Pamiętajmy, że konsultacja online nie zastąpi nam spotkania na tzw. żywo.

Jeśli mamy tylko możliwość spotkajmy się bezpośrednio z zoopsychologiem/ behawiorystą, łatwiej będzie Państwu wdrążyć się w zalecenia, przećwiczyć je od razu z trenerem. Trener może też zaobserwować lepiej zachowania pupila, które czasami Państwo mogą nie zauważyć, a na filmiku nie będę widoczne. Konsultacja ta jest jedynym ratunkiem kiedy naprawdę nie ma wyjścia a zwierzak cierpi lub zachowanie pupila nie pozwala normalnie funkcjonować.