Miejskie życie dla psa może być trudne…duży ruch, mnóstwo odgłosów nie przyjemnych dla psiego ucha, często tłumy ludzi i innych psów z różnymi emocjami.

 

Miejski Psiak są to zajęcia szkoleniowe, które pomogą uporać się psiakowi z Naszym światem 🙂

 

Życie w mieście dla Naszych psów nie zawsze jest komfortowe. Od momentu zamieszkania z nami szczeniaka powinniśmy zapoznawać psa z każdą sytuacją, która może go spotkać w przyszłości. Pies nauczony w czasie kiedy najbardziej chłonie będzie mniej stresował się miejskim hałasem i życiem w starszym wieku. Jeżeli bierzemy pod opiekę psa ze schroniska/fundacji  w wieku po szczenięcym. Musimy również go przyzwyczaić do miasta czy hałasu miejskiego. Taką naukę nazywamy habituacją. Pomaga ona psu odnaleźć się w naszym ludzkim życiu.

Szkolenie Miejskiego Psiaka ma za zadanie pomóc Państwu z nauką przyzwyczajania pupila do życia w mieście. Największy nacisk kładę na dobre samopoczucia psa na szkoleniu oraz jego pozytywne rekcje na różne sytuacje. Jeśli jest dyskomfort u psa na jakimś poziomie obniżamy poziom ćwiczenia tak by pies zdobywał sukcesy 🙂 I mógł iść pewniej do przodu 🙂

 

Zajęcia mają na celu przyzwyczaić psa do miejskiego życia i jego rozproszeń. Na szkoleniu będziemy ćwiczyć spokojną reakcję na bodźce tj. autobusy, samochody, grupy ludzi czy psy.

 

Na szkoleniach wykorzystujemy psie posłuszeństwo, skupienie uwagi na opiekunie, samokontrolę, relaks i świetną zabawę 🙂

Zajęcia będziemy realizować w Parku Żeromskiego, Parku Jasne Błonia przy Urzędzie Miasta, Wały Chrobrego, przy  Dworcu Głównym, Dworcu PKS, przystankach tramwajowych i autobusowych oraz w Galerii Kaskada i innych przestrzeni gastronomicznych do których mamy możliwy wstęp:)

Szkolenie jest dla każdego psa, w każdym wieku 🙂

Powyższe szkolenie jest dla czworonogów po szkoleniu z  podstawowego posłuszeństwa. Związane jest to ze zbyt wysokim poziomem szkolenia. Psu, któremu wprowadzamy dopiero komendy postawilibyśmy zbyt wysoko poprzeczkę i mógłby po prostu nie wykonać poprawnie polecenia. A Naszym celem jest jak największa liczba poprawnych ćwiczeń 🙂

Zapraszam na  szkolenie Miejskiego Psiaka 🙂

Koszt szkolenia – 100zł / godzina.

Pakiet 4 spotkań – 320 zł

Sprawię by pupil nauczył się swobodniej poruszać w Naszym Miejskim Świecie 🙂

Bez stresu, strachu czy dyskomfortu 🙂

Miejski Psiak - Szkolenia
Tak potrafimy zostać w miejskiej przestrzeni 🙂
Miejski Psiak - Szkolenia
Zostajemy w pozycji stojącej 🙂