Szczeniak pojawia się u Nas w domu ?

Warto od początku zadbać o dobre budowanie zaufania i więzi z maluchem. Czas 2-3 miesięcy w jakim trafia do Nas psiak, jest czasem intensywnej nauki, poznawania świata budowania pozytywnej relacji ze swoim właścicielem, nauki budowania relacji z innymi psami.

Jest to jeden z najważniejszych okresów w życiu szczeniaka, gdzie ma możliwość poznania świata i zasad jakie w nim panują. Najważniejsze w tym okresie to dobra socjalizacja czworonoga.

Na zajęciach szczeniaki uczą się:

  • współpracy z opiekunem,
  • prawidłowej relacji,
  • prawidłowego kontaktu z innymi czworonogami,
  • podstawowych komend,
  • podążania za opiekunem na smyczy(luźna smycz)
  • oswajania z różnymi podłożami oraz spotkania z różnymi obiektami,
  • i dobrej zabawy na zajęciach 🙂
Szczęśliwy szczeniak-zajęcia dla szczeniąt
Szkolenia i posłuszeństwo szczeniaków w formie zabawy 🙂

Zajęcia rozpoczynamy wstępem teoretycznym. Gdzie opowiem Państwu czym jest kliker, czy warto go używać, jakie metody szkoleń warto praktykować.W razie problemów z zachowaniem czworonoga(problemów behawioralnych) udzielę porad jak również odpowiem na każde pytanie związane z zachowaniem czy szkoleniem psiaka. I najważniejsze opowiem Państwu jak budować prawidłowo relacje pies-człowiek by każdy był w tej relacji zadowolony 🙂

Zajęcia są dla psiaków w wieku 3-5 miesiąca.

Zajęcia mogę przeprowadzić w miarę możliwości indywidualnie na terenie Szczecina i okolic.

Leczy by pupil nauczył się budować dobre i poprawne relacje z psiakami, warto zapisać się na zajęcia w grupie.

Zajęcia w grupie przeprowadzę gdy zbierze się 5 par (przewodnik-pies) na terenie Szczecina (park Kasprowicza/ Jasne Błonia).

Cena zajęć to 320 zł za 4 spotkań/każde spotkanie to godzina zegarowa.

Każda rasa jak i kundelki będą mile widziane na zajęciach 🙂

Zapraszam serdecznie!!! 🙂

Zajęcia Behawioralne
Tak poznajemy różne powierzchnie 🙂

Szczęśliwy psiak to szczęśliwy przewodnik 🙂 … Dzięki szkoleniom we wczesnym etapie dorastania, możemy uniknąć lękliwości i strachu czworonoga w przyszłości. Jesteśmy również w stanie uniknąć problemów behawioralnych, które w dłużej mierze są spowodowane brakiem zasady, ćwiczenia czy też przyzwyczajenia do określonych niepoprawnych zachowań od początku zamieszkania psiaka 🙂  Dlatego warto skorzystać ze szkoleń, by cieszyć się prawidłowym kontaktem z posłusznym i szczęśliwym pupilem 🙂 !