Ładowanie…

Serwal w domu – Poradnik

Serwal w domu - Poradnik


Marzysz o posiadaniu serwala? Chcesz się dowiedzieć jak dobrze się do tego przygotować i czy na pewno zakup takiego kota jest dobrym pomysłem?

To idealne miejsce by poczytać i przekonać się jak tak naprawdę wygląda życie z tym egzotycznym kotem.


Od pewnego czasu hodowcy już trochę więcej mówią jakim kotem jest Serwal i  jak wygląda życie z nim, ale niestety ciągle brakuje pikantnych szczegółów, które wolą ominąć by kupujący dotrzymał transakcji kupna, by zysk Hodowcy się zgadzał.

Hodowcy dzielą się chętnie wiedzą typowo podstawową odnośnie karmienia, czy m.in. pięknymi zdjęciami małych kotków które trzymają na rękach karmiąc je z butelki, ale gdzie tak naprawdę prawda o dojrzałym i dorosłym serwalu.

Czy Hodowca wyjaśnił kiedyś w rozmowie z potencjalnym kupującym czym są zachowania instynktowe, czy wypowiedział się jak zmienia się koci behawior z czasem dorastania?

serwal

Niestety nie.. dlaczego?

Często słyszę od osób posiadających tego typu kota, że jak Hodowca by mi powiedział jak to wygląda " to Serwala bym nie kupił/kupiła" .

Dlaczego tak się dzieje ?? Dlaczego większość Hodowców nie uświadamiają kupującego opiekuna o tym jak w późniejszym okresie dorastania budować z kotem więź??

Z pewnością dlatego, że byłoby mniej kupujących. Szkoda, że dla Hodowców nie liczy się dobro kota, a raczej dobra materialne, w szczególności mówimy o tych masowo produkowanych kotach.

Dlatego właśnie powstał ten poradnik, poradnik ma na celu uświadomić potencjalnego zainteresowanego kupnem kota, co się zwiąże z taką decyzją, czy na pewno to dobry pomysł, jakie wymagania ma taki kot oraz co ważniejsze jak taki kot się zachowuje w życiu dorosłym. I co najważniejsze wytłumaczę dlaczego, żaden Hodowca nie trzyma dorosłego serwala w domu, a na wolierze.

Obalimy mity słodkiego kotka i odkryjemy to co nieznane lub niedopowiedziane.

Poradnik jest napisany przez behawiorystę Serwali, innych kotowatych oraz psiego behawiorystę. Jest to dość ważne ponieważ mam kompletną wiedzę jak również wprowadzić serwala do nowego domu kiedy mamy już inne zwierzęta. W takim przypadku również jest mało informacji zwrotnych od samego Hodowcy.

By napisać dla Państwa poradnik, nabywałam doświadczenie przez 4 lata z moją kocicą Serwalem "Mejsi". Mieszka z Nami w domu, mając dostęp do woliery. Natomiast przez całe 4 lata jak dotychczas miała możliwość dostępności do większości powierzchni w domu- więc wiem co się dzieje gdy kot mieszka w domu. Dodatkowo również, wiem co się dzieje gdy mamy innego kota przy wprowadzeniu serwala- była jeszcze wtedy z Nami kotka Bengalska oraz w niebywałym czasie pojawił się jeszcze pies Owczarek 🙂 więc ciągła obserwacja relacji z innymi zwierzętami pod jednym dachem oraz ciągły kontakt jej z Nami w pomieszczeniach domowych sprawiły, że wiemy jak to wygląda 🙂 dlatego zdecydowałam się przybliży każdy aspekt tego życia, by inni mogli uczyć się na moim doświadczeniu 🙂

Poradnik jest płatny ze względu na mój czas jaki poświęciłam na jego przygotowanie oraz doświadczenie. Doświadczenie praktycznego życia w Serwalem w domu, a nie uciekanie się do zamykania jej tylko w wolierze. Wiedzę opieram również na kilkuletnim doświadczeniu w swojej pracy z różnymi kotami oraz psami jako Biegły Behawiorysta Zwierzęcy.

        Dlaczego warto kupić dostęp do poradnik??

*By dowiedzieć się o wiele więcej na temat serwala i jego posiadania

*By odpowiedzieć sobie na pytanie czy ten kot na pewno jest dla mnie

*By przy wyborze Hodowli i zakupie wiedzieć na co spojrzeć

*By wiedzieć jak wychować dobrze kota i jak zmienia się zachowanie kota z wiekiem

*By wiedzieć jak poradzić sobie przy wprowadzeniu Serwala do innych zwierząt

*By nic Nas nie zaskoczyło

Koszt Poradnika 200 zł

Przesyłam poradnik w formie książkowej Ebook- plik pdf.

Poradnik jest udostępniony dla osoby, która wykupiła do niego dostęp.  Wszelkiego rodzaju kopiowanie, edytowanie, udostępnianie postronnym osobom jest zabronione. Poradnik jest objęty prawami autorskimi.

Jest możliwość dostępności tłumaczenia Poradnika na język angielski.