Jeżeli zauważyli Państwo problemy z zachowaniem u swojego pupila, potrzebują pomocy w rozwiązaniu i ich naprawie lub chcą Państwo konkretne wskazówki jak wychować szczeniaka i wprowadzić zasady to zapraszam na zdalne konsultacje behawioralne

Konsultacje odbędą się w formie online / telefonicznie / mailowo / facebook. Tak jak Państwu jest wygodnie.

W przypadku gdy nie możemy zrealizować osobiście konsultacji w takim czasie jak aktualna sytuacja, jest to jedna z możliwości pomocy na teraz. Będę dokładała wszelkich starań by pomóc jak najlepiej.

Konsultacja jest płatna jednorazowo i mają Państwo możliwość przeanalizowania wszystkich aktualnych problemowych zachowań u swojego psa. Dostosowania odpowiedniej terapii oraz opiekę merytoryczną podczas wprowadzania zmian i analizy filmów zwrotnych z zaleconych ćwiczeń.

 

Cena Konstulacji Online dla Ciebie za 120 zł
  1. Konsultacje online są przeprowadzane dla każdego opiekuna, który potrzebuje odpowiednich wskazówek i pomocy w zmianie problemowego zachowania psa/ kota. Są również dla opiekunów szczeniaków, którzy chcą odpowiednio wprowadzić zasady i prawidłowo wychować psiaka.
  2. Konsultacja zdalna również będzie przeprowadzana dla przypadków umiarkowanych problemów lub kiedy problem jest możliwy do rozwiązania bez spotkania z Państwem.
  3. Koszt konsultacji to 120 zł( godzinna rozmowa). Konsultacja i jakiekolwiek wskazówki zostaną przekazane po zaksięgowaniu wpłaty przelewem na konto, które podam po wstępnym podaniu opisu problemu sms lub wiadomości e-mailem – zapraszam również na facebook – jeśli się podoba Koniecznie Zostaw Like !
  4. Przy każdej konsultacji najważniejszy jest szczegółowy opis zachowań pupila oraz dla lepszej diagnozy problemów niezbędne będą krótkie filmy zachowania psa/kota. Im więcej szczegółów tym lepiej !
  5. W cenie tej konsultacji mają Państwo: zapoznanie się z problemem przez behawiorystę, pełna analiza przypadku, analiza nadesłanych filmów, dopasowanie odpowiedniej terapii, zmian i wskazanych ćwiczeń potrzebnych do odpowiedniej zmiany zachowania psa/kota.
  6. Analiza zwrotnych filmów z ćwiczeń i całkowita opieka merytoryczna.
  7. Analiza może być również kilku problemowych zachowań.
  8.  W razie potrzeby kontakt telefoniczny, mailowy, Messengera, udzielenie dodatkowych porady jeśli wystąpi taka potrzeba.
93795278 754052651666182 8538169816492539904 o
Tak prowadzimy konsultacje zdalne 🙂
90881695 2662648583956065 8848002533818368000 n1
Zawsze mi pomaga Tokyo 🙂 Konsultacja i szkolenia na najwyższym poziomie 🙂

 

Konsultacja online jest możliwością, aktualnej pracy i wdrążenia zmian na już, które Nam pomogą. W aktualnej sytuacji narodowej kwarantanny, mamy więcej czasu na pracę z psem, wdrążenia planu pracy i powolnych zmian:)

Jest to idealny czas by skupić się na odpowiednich zmianach i wprowadzaniu ich w życie.

Dlatego też warto skorzystać i popracować wtedy kiedy akurat mamy na to możliwość i czas:)

Zapraszam serdecznie!

Dodatkowo mogę również zdalnie przeprowadzić wstęp i podstawowe szkolenie psa:)