Ładowanie…

Serwal Afrykański – porady i szkolenie dla opiekunów2

behawiorysta serwali

Behawiorysta - Biegły i Hodowca Serwali

Serwal – piękny dostojny samiec/samica z gatunku kotowatych o wspaniałym umaszczeniu i niepowtarzalnym charakterze.

To możemy zobaczyć na krótkich internetowych filmach/zdjęciach, posiadacze tych wspaniałych kotów nie są skorzy do opowiadania o ich zaletach i wadach, szczegółowo o szczepieniach, żywieniu czy poprawnej socjalizacji.

Hodowcy jedynie chwalą się w ogłoszeniach kupna, że serwal jest socjalizowany, nauczony załatwiania do kuwety, czy ułożony. Lecz nikt nie pisze, że to bywa tylko do pewnego czasu. A rejestracja w Urzędzie Miasta lub Starostwie nie jest obowiązkowa w każdym mieście( kwestia gdzie mieszkacie).

W internecie możemy jedynie wyczytać strzępki informacji jak wygląda życie z takim kotem, ewentualnie śledzić blogerów i hodowców, którzy odsłaniają czasem rąbka tajemnicy.

Natomiast dla chętny, którzy myślą o zakupie kota, to jednak za mało. Nie wiadomo jak się przygotować. Czy jak poradzić sobie na początku przygody z kotem  i co się zmienia z biegiem czasu. Jak  zachowanie kota się zmienia podczas dorastania.

To wszystko jest bardzo ważne, by wiedzieć z czym będziemy mieć do czynienia.

W związku z dużym zainteresowaniem chęci posiadania Serwala, wychodzę na przeciw Nowym opiekunom, którzy myślą o zakupie kota i organizuję Szkolenia dla Nowych Opiekunów Serwali.

Tutaj na Szkoleniach Online dla przyszłych posiadaczy, omówimy wszystkie szczegóły jak się przygotować, jak wyglądają pierwsze miesiące z dzikim kotem, a jak wyglądają kolejne lata. Co się zmieni, jak się przygotować na kolejne etapy życia z tym pięknym gatunkiem.