Ładowanie…

Serwal w domu-Poradnik

Serwal w domu-Poradnik


Marzysz o posiadaniu serwala? Chcesz się dowiedzieć jak dobrze się do tego przygotować i czy na pewno zakup takiego kota jest dobrym pomysłem?

To idealne miejsce by poczytać i przekonać się jak tak na prawdę wygląda życie z tym egzotycznym kotem.


Od pewnego czasu hodowcy już trochę więcej mówią jakim kotem jest Serwal i  jak wygląda życie z nim, ale niestety ciągle brakuje pikantnych szczegółów, które wolą ominąć by kupujący dotrzymał transakcji kupna i by zysk Hodowcy się zgadzał.

Hodowcy dzielą się chętnie wiedzą typowo podstawową odnośnie karmienia, czy  pięknymi zdjęciami małych kotków które trzymają na rękach, ale gdzie tak naprawdę prawda o dorosłym serwalu.

Czy Hodowca użył kiedyś przy rozmowie z potencjalnym kupującym słów o zachowaniach instynktowych, czy wypowiedział się jak zmienia się koci behawior z czasem dorastania?

____________________________________________________________________________________

________________

serwal

Niestety nie.. dlaczego? ponieważ często słyszę od osób posiadających tego typu kota, że jak Hodowca by mi powiedział jak to wygląda " to Serwala bym nie kupił/kupiła" .

Dlaczego tak się dzieje ?? Dlaczego Hodowca nie uświadamia kupującego opiekuna o tym jak w późniejszym okresie budować z kotem więź??

Z pewnością dlatego, że byłoby mniej kupujących. Szkoda, że dla Hodowców nie liczy się dobro kota, a raczej dobra materialne, w szczególności mówimy o tych masowo produkowanych kotach.

Dlatego właśnie powstał ten poradnik, poradnik ma na celu uświadomić potencjalnego zainteresowanego kupnem kota, co się zwiąże z taką decyzją, czy na pewno to dobry pomysł, jakie wymagania ma taki kot oraz co ważniejsze jak taki kot się zachowuje w życiu dorosłym. I co najważniejsze wytłumaczę dlaczego, żaden Hodowca nie trzyma dorosłego serwala w domu, a na wolierze.

Obalimy mity słodkiego kotka i odkryjemy to co nieznane lub nie dopowiedziane.

Poradnik jest napisany przez behawiorystę Serwali, innych kotowatych oraz psiego behawiorystę. Jest to dość ważne ponieważ mam kompletną wiedzę jak również wprowadzić serwala do nowego domu kiedy mamy już inne zwierzęta. W takim przypadku również jest mało powiedziane przez osoby hodujące koty:)

By napisać dla Państwa poradnik, nabywała doświadczenie przez 4 lata z moją kocicą Serwalką Mejsi. Mieszka z Nami w domu, mając dostęp do woliery. Natomiast przez całe 4 lata jak dotychczas miała możliwość dostępności do większości powierzchni w domu- więc wiem co się dzieje gdy kot mieszka w domu oraz wiem co się dzieje gdy mamy innego kota przy wprowadzeniu serwala była jeszcze wtedy z Nami kotka Bengalska oraz w niebywałym czasie pojawił się jeszcze pies Owczarek 🙂 więc ciągła obserwacja relacji z innymi zwierzętami pod jednym dachem oraz ciągły kontakt jej z Nami w pomieszczeniach domowych sprawiły, że wiemy jak to wygląda 🙂 dlatego zdecydowałam się przybliży każdy aspekt tego życia, by inni mogli uczyć się na moim doświadczeniu 🙂

____________________________________________________________________________________

Poradnik jest płatny ze względu na mój czas jaki poświęciłam na jego przygotowanie oraz doświadczenie, które niejednokrotnie można przebić przez wieloletniego Hodowcę, który trzyma swoje koty tylko na wolierach.  Jest to dość duża różnica. Wiedzę opieram również na kilkuletnim doświadczeniu w swojej pracy z różnymi kotami oraz psami jako Biegły Behawiorysta Zwierzęcy.

        Dlaczego warto kupić dostęp do poradnik??

*By dowiedzieć się o wiele więcej na temat serwala i jego posiadania

*By odpowiedzieć sobie na pytanie czy ten kot na pewno jest dla mnie

*By przy wyborze Hodowli i zakupie wiedzieć na co spojrzeć

*By wiedzieć jak wychować dobrze kota i jak kot się zmienia

*By nic Nas nie zaskoczyło

----------------------------------------------------------------------------

Koszt Poradnika 250 zł

Przesyłam poradnik w pdf.

----------------------------------------------------------------------------

Poradnik jest udostępniony dla osoby, która wykupiła do niego dostęp.  Wszelkiego rodzaju kopiowanie, edytowanie, udostępnianie postronnym osobom jest zabronione. Poradnik jest objęty prawami autorskimi.

Jest możliwość dostępności tłumaczenia Poradnika na język angielski.