Ładowanie…

Szkolenie dla Psów | Psie Przedszkole

Boska Szkoła dla Psów

Szkolenie Psów - Lux i Grupowe

Zapraszam na kurs nauki podstawowego posłuszeństwa w grupie, psiego przedszkola dla szczeniąt i Lux- prywatnych szkoleń psów w Boskiej Szkole dopasowane do potrzeb Państwa oraz czworonoga.

Cennik

Kurs Zaawansowany"Pies w mieście" - Zajęcia Grupowe

290 zł / za 4 Spotkań Grupowych

 • Spotkanie trwa około 1 godzinę

Kurs Podstawowego Posłuszeństwa - Zajęcia Grupowe w Gryfinie

750 zł / za 5 Spotkań Grupowych

 • Spotkania trwają godzinę Informacje na temat kursu w wydarzeniu na facebook lub smsowo

LUX- Prywatne Szkolenia Psów

480 / za 4 spotkania

Kurs Podstawowego Posłuszeństwa - Zajęcia Grupowe w Szczecinie​

400 zł / za 5 Spotkań Grupowych

 • Wiek psa od 5 miesięcy Spotkania trwają godzinę – Zapisy odbywają się na bieżąco

Psie Przedszkole​

400 zł / za 5 Spotkań Grupowych ze szczenięciem

 • Wiek psa od 2.5 miesiąca, zajęcia trwają godzinę.

“Jako Trenerzy i Behawioryści na szkoleniach uczymy opiekunów jak dopasować ćwiczenia do możliwości psa, aranżowania środowiska, nauki i modyfikacji wprowadzanych haseł oraz odpowiedniego skupienia, motywacji i spełnienia potrzeb psa.”

LUX- Prywatne Szkolenia Psa są innowacyjnymi zajęciami dopasowanymi do Państwa potrzeb. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w nauce poleceń, posłuszeństwa lub pomocy w nauce konkretnych zachowań czworonoga jestem do Państwa dyspozycji. Zajęcia są dla szczeniąt i starszych psów, prowadzone w mini grupie 2-3 psy, co daje możliwość o wiele większego dopasowania planu treningowego oraz skupienia się na konkretnych potrzebach:)

Szkolenia psów- Zajęcia Psiego Przedszkola i Kursu Podstawowego Posłuszeństwa mają na celu naukę psa podstawowych haseł oraz nauki opiekuna rozpoznawania psich emocji, pokonywania wspólnie różnych barier, a także uświadomienia właścicielowi, w jaki sposób organizować zajęcia dla psa, tak by w jak największym stopniu zbudować więź między psem a opiekunem.

Szkolenia grupowe psów są zajęciami z planem zajęciowym, gdzie pracujemy nad podstawowym posłuszeństwem, mijaniem się psów, nie podejmowania jedzenie tj. śmieci, przywołania itd. Takie szkolenia w grupie są zawsze trudniejsze ze względu na pracę w grupie, ze względu na większą ilość rozproszeń. Pies ma szansę pracy w warunkach jakie ma na co dzień to jest bardzo istotne.

Na każdych lux i grupowych szkoleniach będziemy szukać motywacji psa, omówimy potrzeby gatunkowe i rasowe psów, wejdziemy w głąb psiej psychiki i ich mowy, poznamy techniki relaksacji czy wyciszenia oraz najważniejszej samokontroli, jak również odpowiedniego skupienia i kontaktu z naszym psem.

Zajęcia z psem są aktywnością w jakiej uczymy się nawiązywać z psem relację oraz odpowiedni kompromisy. Uczymy się dawać wsparcie psu i poczucie bezpieczeństwa. Szkolenia to forma aktywności, gdzie odkrywamy nowe horyzonty zrozumienia:)

Zasady Naszych zajęć :

 • Na zajęciach szkoleniowych dopasuje elastycznie plan do poziomu nauki psiaka,
 • W każdym grupowym szkoleniu Wasz czworonóg ma możliwość socjalizacji się z innymi psami i jednocześnie ćwiczy według zaleceń,
 • Czy mały czy duży – Twój Psiak zawsze się odnajdzie w grupie
 • Na Naszych Szkoleniach poznają Państwo dużo praktycznych rzeczy i sposobów na pracę ze swoim psem, nie praktykuje przereklamowanych uczelnianych schematów- a codzienną praktykę 🙂 tak by odpowiednio zrozumieć dlaczego pies się tak zachowuje, jakie pies ma potrzeby gatunkowe czy rasowe i jak sobie radzić z takimi zachowaniami w życiu codziennym na spacerach,
 • Pracujemy z psem na szkoleniach, tak by pies czerpał z tego przyjemność to ma być odpowiednie budowanie relacji, zrozumienie i zacieśnianie więzi,
 • Ćwiczymy na terenie w jakim psiaki zazwyczaj funkcjonują na co dzień(różne hałasy, bodźce, rozproszenia). Ćwiczenia w sztucznych warunkach placu, nie odwzorowują późniejszej próby pracy opiekuna w zupełnej innej przestrzeni dlatego zdecydowaliśmy się na trudniejsze ciut warunki, ale takie jak ma opiekun na co dzień,
 • Nie stosuje oklepanych schematów – Moje podejście jest indywidualne do każdego – Czy Grupowo (raźniej) ! czy LUX- prywatne szkolenia (na spokojnie)

Zapisy na szkolenia psiego przedszkola, kursu podstawowego posłuszeństwa do grup w Szczecinie oraz Lux- szkoleń odbywają się na bieżąco.

 Przy zakupie kursu grupowego proszę pamiętać, że nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za spotkania, których opiekun nie wykorzystał z powodu nagłego wyjazdu na wakacje, zmiany trybu pracy, choroby swojej lub psa, bądź innych przyczyn niezależnych od prowadzącego szkolenia. Proszę o przemyślane rezerwację miejsca.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Opłata za kurs jest potwierdzeniem zaakceptowania warunków zapisu do grup na szkolenia.

Zarezerwowany zostanie konkretny termin dla Państwa, a pies przydzielony zostanie przez behawiorystę-trenera do odpowiedniej grupy razem z innymi odpowiednimi psiakami. Dlatego też, nie ma możliwości (zwykle) zmiany terminu na inny lub do innej grupy.

Awaryjnie, decyzje indywidualnie podejmuje behawiorysta - o to czy pies może pójść do innej grupy na inny termin i czy są takie możliwości. Ale:

Jeżeli, zdarzy się, że Państwo nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach - Proszę się nie martwić, ponieważ na kolejnych zajęciach trener uzupełni zaległy materiał i odpowiednie ćwiczenia. Trener również odpowie co było poprzednio aby Państwo mogli ćwiczyć również w domu / na spacerach.

W cenie jest zawarty cały materiał dla Państwa specjalnie przygotowany - ilość spotkań nie determinuje czy pies opanuje od razu całości - czy będzie potrzebować więcej czasu przy szkoleniu np. w domu

Najlepsze efekty nie opierają się tylko na szkoleniach na spotkaniu grupowym - ale również jest to praca z psem w domu / na spacerze. (pominięcie tylko 1 spotkania to nic strasznego - wszystko jest do uzupełnienia)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zapraszam do kontaktu pod numerem kom. 884 949 000 lub procpaula@gmail.com

proszę o wiadomość SMS lub E-mail - niezbędna jest informacja w formie SMS/E-mail aby zachowana została ciągłość korespondencji - i aby behawiorysta zawsze mógł wrócić do opisu problemu lub charakteru psiaka.

paula i meyka | Szkolenie dla Psów | Psie Przedszkole

Paula Dzikowicz-Proć

Trener Psów | Behawiorysta

Zajęcia prowadzone są tylko pozytywnymi metodami szkoleń.

W Naszej Szkole zajęcia prowadzone są nowoczesnymi metodami szkoleniowymi oparte na wzmacnianiu pozytywnym, czyli nagradzaniu i unikaniu jakichkolwiek form przymusu oraz karania. Nie znajdą tu Państwo, stosowania kolczatek, obroży zaciskowej, łańcuszków zaciskowych i innych sprzętów szkoleniowych, które wywołują ból. Nie będzie tutaj również żadnego szarpania, podduszania i innych bolesnych praktyk dla psa.

Jeżeli nie mogą Państwo uczestniczyć w grupowych szkoleniach lub konkretny termin zajęć w innych szkołach Państwu nie odpowiada, to idealnym pomysłem będą Lux-prywatne Szkolenia dla Psów z doświadczonym trenerem i behawiorystą.

Prowadzone one będą w terminach w sobotę.

Proszę mieć na uwadze, że nie ma możliwości zwrotu części kwoty po rozpoczęciu kursu w przypadku nagłej rezygnacji. Nasz kurs można odrobić w późniejszych terminach, zachęcam za każdym razem do kontaktu.

Na szkoleniach przeprowadzę z Państwem m.in. :

 • naukę podstawowych poleceń (siad, leżeć, zostań, zostaw, na miejsce)
 • naukę skupiania uwagi podczas ćwiczeń ( patrz)
 • naukę dobrego i spokojnego zachowania przy psach i ludziach na spacerze
 • naukę nie podejmowania jedzenia śmieci itp.,
 • nauka samokontroli. autokontroli w różnych rozproszeniach,
 • nauka skutecznego przywołania/awaryjnego,
 • chodzenie na luźnej smyczy( patrz, równaj, noga),
 • psie sztuczki (targetowanie, obejdź, dostaw/do nogi, podaj łapę itp.)
 • naukę odpoczywania i relaksowania czworonoga,
 • naukę samokontroli(poczekaj, stój, itp.)
 • naukę odczytywania sygnałów stresu/ dyskomfortu psa w różnych sytuacjach,
 • przyzwyczajanie do jazdy samochodem (spokojne wejście/ wyjście z samochodu oraz naukę wyciszania się podczas jazdy samochodem),
 • naukę dobrej współpracy i odnalezienie motywacji psa,
 • naukę skutecznego nagradzania.

Pogoda:

W przypadku zajęć z psami, pogoda ma szczególne znaczenie. W czasie deszczu, bądź innych uciążliwych warunków pogodowych, prowadzenie zajęć skutecznie jest niemożliwe. Podyktowane jest to tym, że psy nie chętnie pracują oraz szkolenie w deszczu nie jest najprzyjemniejszą formą spędzania czasu z psem.

Dlatego też, zawsze dzień przed zaplanowanymi zajęciami, sprawdzajmy pogodę – jeśli prognozy jednoznacznie mówią o deszczu – Zajęcia mogą zostać wtedy przełożone na następny termin. W dniu szkolenia- trener podejmie decyzję i jeśli jednak ma być spotkanie przełożone to napiszę wiadomość minimum 2 godziny przed planowanym spotkaniem.