Ładowanie…

Szkolenie dla Psów | Psie Przedszkole

Boska Szkoła dla Psów

Szkolenie Psów Zajęcia Grupowe

Zapraszam na kursy szkolenia psów m.in. Psie Przedszkole dla szczeniąt i Kursu Podstawowego Posłuszeństwa w grupie oraz Kursu Zaawansowanego "Pies w mieście" w Boskiej Szkole dopasowane do potrzeb Państwa oraz czworonoga.

Cennik

Psie Przedszkole​

400 zł / za 5 Spotkań Grupowych ze szczenięciem

 • Wiek psa od 2.5 miesiąca, zajęcia trwają godzinę.

Kurs Podstawowego Posłuszeństwa - Zajęcia Grupowe w Szczecinie​

400 zł / za 5 Spotkań Grupowych

 • Wiek psa od 5 miesięcy Spotkania trwają godzinę – Zapisy odbywają się na bieżąco

Kurs Podstawowego Posłuszeństwa - Zajęcia Grupowe w Gryfinie

750 zł / za 5 Spotkań Grupowych

 • Spotkania trwają godzinę Informacje na temat kursu w wydarzeniu na facebook lub smsowo

Kurs Zaawansowany"Pies w mieście" - Zajęcia Grupowe

350 zł / za 4 Spotkań Grupowych

 • Spotkanie trwa około 1 godzinę

“Jako Trenerzy i Behawioryści na szkoleniach uczymy opiekunów jak dopasować ćwiczenia do możliwości psa, aranżowania środowiska, nauki i modyfikacji wprowadzanych haseł oraz odpowiedniego skupienia, motywacji i spełnienia potrzeb psa.”

Szkolenia psów- Zajęcia Psiego Przedszkola i Kursu Podstawowego Posłuszeństwa w Szczecinie mają na celu naukę psa podstawowych haseł oraz nauki opiekuna rozpoznawania psich emocji, pokonywania wspólnie różnych barier, a także uświadomienia właścicielowi, w jaki sposób organizować zajęcia dla psa, tak by w jak największym stopniu zbudować więź między psem a opiekunem.

Szkolenia grupowe psów są zajęciami z planem zajęciowym, gdzie pracujemy nad podstawowym posłuszeństwem, mijaniem się psów, nie podejmowania jedzenie tj. śmieci, przywołania itd. Takie szkolenia w grupie są zawsze trudniejsze ze względu na pracę w grupie, ze względu na większą ilość rozproszeń. Pies ma szansę pracy w warunkach jakie ma na co dzień to jest bardzo istotne.

Na każdych grupowych szkoleniach będziemy szukać motywacji psa, omówimy potrzeby gatunkowe i rasowe psów, wejdziemy w głąb psiej psychiki i ich mowy, poznamy techniki relaksacji czy wyciszenia oraz najważniejszej samokontroli, jak również odpowiedniego skupienia i kontaktu z naszym psem.

Zajęcia z psem są aktywnością w jakiej uczymy się nawiązywać z psem relację oraz odpowiedni kompromisy. Uczymy się dawać wsparcie psu i poczucie bezpieczeństwa. Szkolenia to forma aktywności, gdzie odkrywamy nowe horyzonty zrozumienia:)

Zasady Naszych zajęć :

 • Na zajęciach szkoleniowych dopasuje elastycznie plan do poziomu nauki psiaka,
 • W każdym grupowym szkoleniu Wasz czworonóg ma możliwość socjalizacji się z innymi psami i jednocześnie ćwiczy według zaleceń,
 • Czy mały czy duży – Twój Psiak zawsze się odnajdzie w grupie
 • Na Naszych Szkoleniach poznają Państwo dużo praktycznych rzeczy i sposobów na pracę ze swoim psem, nie praktykuje przereklamowanych uczelnianych schematów- a codzienną praktykę 🙂 tak by odpowiednio zrozumieć dlaczego pies się tak zachowuje, jakie pies ma potrzeby gatunkowe czy rasowe i jak sobie radzić z takimi zachowaniami w życiu codziennym na spacerach,
 • Pracujemy z psem na szkoleniach, tak by pies czerpał z tego przyjemność to ma być odpowiednie budowanie relacji, zrozumienie i zacieśnianie więzi,
 • Ćwiczymy na terenie w jakim psiaki zazwyczaj funkcjonują na co dzień(różne hałasy, bodźce, rozproszenia). Ćwiczenia w sztucznych warunkach placu, nie odwzorowują późniejszej próby pracy opiekuna w zupełnej innej przestrzeni dlatego zdecydowaliśmy się na trudniejsze ciut warunki, ale takie jak ma opiekun na co dzień,
 • Nie stosuje oklepanych schematów – Moje podejście jest indywidualne do każdego w każdym kursie

Zapisy na szkolenia psiego przedszkola, kursu podstawowego posłuszeństwa do grup w Szczecinie oraz odbywają się na bieżąco.

Regulamin Kursów !

 1. Kursy mają zaplanowane konkretne daty spotkań oraz ograniczoną liczbę miejsc. Dlatego zapisując się proszę opiekunów o pełne przemyślenie i zdecydowanie.
 2. Zapisując się i dokonując płatności rezerwujemy miejsce na szkolenie.
 3. Płatność dokonujemy w ciągu 24 godzin. Brak przelewu w wyznaczonym czasie oznacza nie zapisanie psa do grupy.
 4. Od chwili dokonania przelewu behawiorysta i trener dopasowuje psa odpowiednio do grupy oraz zajmuje się analizą szkoleniową i behawioralną Państwa psa oraz jego typu/rasy. Co jest równoznaczne z rozpoczęciem pracy nad kursem.
 5. W przypadku Psiego Przedszkola możemy szczenię zapisać w czasie obowiązkowych szczepień. Okres kwarantanny jest dla Nas ważny natomiast prawidłowy rozwój psychiczny i behawioralny jest o wiele ważniejszy w tak młodym wieku. Dlatego też dbamy o odpowiedni dobór psów na te zajęcia.
 6. Rezygnacja z udziału w kursie przed jego rozpoczęciem jest możliwa do, wtedy opiekun jest zobowiązany znaleźć inną osobę na swoje miejsce.
 7. Oświadczenie rezygnacji należy przesłać na adres mailowy.
 8. Zrezygnować z kursu można w każdej chwili, natomiast nie uwzględniamy zwrotów z część niedokończonego kursu.
 9. Po rozpoczęciu kursu i nie stawieniu się na spotkaniach-zajęcia traktujemy jako odbyte.
 10. Opiekun zapisując się na kurs jest świadomy, że rezerwuje jedno z miejsc o ograniczonej małej liczbie, jest świadomy że wyznaczone terminy odpowiadają mu oraz że jest chętny uczestniczyć w kursie. Opiekun jest również świadomy, że Trener podejmuje pracę już w czasie przygotowań do kursu.
 11. Opiekun jest świadomy, że w czasie trwania kursu i pod koniec trwania kursu w przypadku nieobecności na spotkaniach nie ma możliwości żądać zwrotu wpłaconych kosztów za kurs, ponieważ kurs się normalnie odbył, trener uświadamiał opiekuna o konkretnych datach i miejscu spotkania. W takim przypadku Trener wywiązał się z obowiązku planowanego kursu i prowadził go bez zmian, więc opiekun nie może żądać zwrotu. Poniesione już zostały koszta, łącznie z zajęciem miejsca i blokowaniem go innej bardziej chętnej osobie. Przemyśl zapisanie się!
 12. W związku z tym, że kurs jest tak rozplanowany by wiedza została Państwu przekazana jak najszybciej( czyli na początkowym spotkaniu) jest to równoznaczne z brakiem możliwości podzielenia kursu na osobne spotkania. Płacąc za cały kurs bierzemy odpowiedzialność, za to że Trener zaplanował dokładny plan pracy dla wybranego psa wykonując swoją pracę. Nie ma obowiązku bycia na każdym spotkaniu, można odbyć jedno spotkanie i również wiedzą państwo co będzie ćwiczone na kolejnych i jak pracować z psem.
 13. Przy zakupie kursu grupowego proszę pamiętać, że nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za spotkania, których opiekun nie odbył z powodu nagłego wyjazdu na wakacje, zmiany trybu pracy, choroby swojej lub psa, bądź innych przyczyn niezależnych od prowadzącego szkolenia. Proszę o przemyślane rezerwację miejsca.
 14. W przypadku nieobecności, nie ma możliwości odrabiania spotkań, natomiast materiał zostanie zawsze z opiekunem omówiony.
 15. Jeżeli, zdarzy się, że Państwo nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach - Proszę się nie martwić, ponieważ na kolejnych zajęciach trener uzupełni zaległy materiał i odpowiednie ćwiczenia. Trener również odpowie co było poprzednio aby Państwo mogli ćwiczyć również w domu / na spacerach
 16. Spotkanie szkoleniowe może być odwołane jedynie przez trenera ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe lub ewentualne inną  wynikłą sytuacją, ustalenia co do przeniesienia spotkania daty i godziny trener ustala z grupą.
 17. W cenie jest zawarty cały materiał dla Państwa specjalnie przygotowany - ilość spotkań nie determinuje czy pies opanuje od razu całości - czy będzie potrzebować więcej czasu przy szkoleniu np. w domu, na spacerach.
 18. Opłata za kurs jest potwierdzeniem zaakceptowania warunków i regulaminu zapisu do grup na szkolenia.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Najlepsze efekty nie opierają się tylko na szkoleniach na spotkaniu grupowym - ale również jest to praca z psem w domu / na spacerze. (pominięcie tylko 1 spotkania to nic strasznego - wszystko jest do uzupełnienia)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zapraszam do kontaktu pod numerem kom. 884 949 000 lub procpaula@gmail.com

proszę o wiadomość SMS lub E-mail - niezbędna jest informacja w formie SMS/E-mail aby zachowana została ciągłość korespondencji - i aby behawiorysta zawsze mógł wrócić do opisu problemu lub charakteru psiaka.

paula i meyka | Szkolenie dla Psów | Psie Przedszkole

Paula Dzikowicz-Proć

Trener Psów | Behawiorysta

Zajęcia prowadzone są tylko pozytywnymi metodami szkoleń.

W Naszej Szkole zajęcia prowadzone są nowoczesnymi metodami szkoleniowymi oparte na wzmacnianiu pozytywnym, czyli nagradzaniu i unikaniu jakichkolwiek form przymusu oraz karania. Nie znajdą tu Państwo, stosowania kolczatek, obroży zaciskowej, łańcuszków zaciskowych i innych sprzętów szkoleniowych, które wywołują ból. Nie będzie tutaj również żadnego szarpania, podduszania i innych bolesnych praktyk dla psa.

Na szkoleniach przeprowadzę z Państwem m.in. :

 • naukę podstawowych poleceń (siad, leżeć, zostań, zostaw, na miejsce)
 • naukę skupiania uwagi podczas ćwiczeń ( patrz)
 • naukę dobrego i spokojnego zachowania przy psach i ludziach na spacerze
 • naukę nie podejmowania jedzenia śmieci itp.,
 • nauka samokontroli. autokontroli w różnych rozproszeniach,
 • nauka skutecznego przywołania/awaryjnego,
 • chodzenie na luźnej smyczy( patrz, równaj, noga),
 • psie sztuczki (targetowanie, obejdź, dostaw/do nogi, podaj łapę itp.)
 • naukę odpoczywania i relaksowania czworonoga,
 • naukę samokontroli(poczekaj, stój, itp.)
 • naukę odczytywania sygnałów stresu/ dyskomfortu psa w różnych sytuacjach,
 • przyzwyczajanie do jazdy samochodem (spokojne wejście/ wyjście z samochodu oraz naukę wyciszania się podczas jazdy samochodem),
 • naukę dobrej współpracy i odnalezienie motywacji psa,
 • naukę skutecznego nagradzania.

Pogoda:

W przypadku zajęć z psami, pogoda ma szczególne znaczenie. W czasie deszczu, bądź innych uciążliwych warunków pogodowych, prowadzenie zajęć skutecznie jest niemożliwe. Podyktowane jest to tym, że psy nie chętnie pracują oraz szkolenie w deszczu nie jest najprzyjemniejszą formą spędzania czasu z psem.

Dlatego też, zawsze dzień przed zaplanowanymi zajęciami, sprawdzajmy pogodę – jeśli prognozy jednoznacznie mówią o deszczu – Zajęcia mogą zostać wtedy przełożone na następny termin. W dniu szkolenia- trener podejmie decyzję i jeśli jednak ma być spotkanie przełożone to napiszę wiadomość minimum 2 godziny przed planowanym spotkaniem.