Psiak opanował podstawowe posłuszeństwo, umie skupiać uwag…..a jednak Nam dalej czegoś brakuje i chcemy więcej 🙂

Idealny moment by zapisać się na szkolenia grupowe (poziom II).

Szkolenia na tym poziomie to przypomnienie podstaw, nacisk na budowanie u psa samokontroli/ autokontroli, jeszcze głębsze zrozumienie i kontakt z psem.

Na zajęciach przeprowadzimy sobie przypomnienie podstaw, wprowadzenie do poziomu średnio-zaawansowanego posłuszeństwa i skupienia na opiekunie w czasie różnych modyfikacji ćwiczeń.

Na poziomie II pies poznaje i uczy się:

  • elementów samokontroli/ autokontroli przy jedzeniu, zabawkach, przy innych psach( stój, idziemy, równaj, biegnij, możesz/ ok, proszę)
  • poprawnego przywołania w trudnym otoczeniu jakim są rozproszenia ludzi czy psów( do mnie),
  • umiejętności skupienia i pracy z opiekunem na wyższym poziomie (patrz w różnych wariantach i rozproszeniach, w marszu)
  • nowe sztuczki wykorzystywane w średnio-zaawansowanym posłuszeństwie (targetowani dłoni w różnych kombinacjach, zmiana kierunków, dostawienie do nogi, ominięcie opiekuna)
  • przyzwyczaimy psa do spokojnego wsiadania do samochodu oraz spokojnego zostania na miejscu i jazdy (wejdź/ wskocz, leżeć przy wyłączonym aucie i przy włączonym i krótka jazda).
  • pracę w każdej przestrzeni (miejskiej, parku, restauracje i centrach handlowych).
szkolenia grupowe
Skupienie uwagi na odległości 🙂

Program zajęć jest dostosowywany indywidualnie i elastycznie do grupy, umiejętności psiaków i dodatkowych ustaleń z opiekunami 🙂

Szkolenia grupowe dla psów (poziom II) jest dla psów od 5 miesiąca życia, które mają już wprowadzone i opanowane podstawowe posłuszeństwo tj. siad, leżeć, zostań, zostaw, patrz.

Jest to dosyć istotne dlatego, że na tym szkoleniu będziemy szlifować podstawowe posłuszeństwo, wprowadzać różne modyfikacje w ćwiczeniach i dokładać następne nowe ćwiczenia 🙂

Szkolenie grupowe (poziom II) to cykl 6 spotkań/ każde spotkanie to godzina zegarowa.

Koszt całego cyklu to 300zł/ opiekun z psem.

Koszt jednego spotkania 50 zł/ opiekun z psem. (zajęcia opłacamy przed spotkaniem gotówką/kartą  możemy opłacić każde spotkanie osobno przed zajęciami lub od razu całą kwotę z potwierdzeniem jej wpłaty.)

 

Maksymalna ilość w grupie to 5 par( pies-opiekun). W przypadku większej ilości zgłoszeń utworzymy kolejną grupę.

Szkolenie przeprowadzam w różnych miejscach na terenie Szczecina( informacje podam około tygodnia przed planowanym spotkaniem).

Ostatnie spotkanie to podsumowanie całości zajęć z dyplomem uczestnictwa i małą niespodzianką dla wspaniałych psich uczestników 🙂

Szkolenia odbędą się w datach:

06.07 – godzina 12.30

13.07- godzina 12.30

20.07- godzina 12.30

27.07- godzina 12.30

03.08-godzina 12.30

10.08- godzina 12.30

 

Zapraszam do zapisów! Każde spotkanie będzie się różniło pod względem programu dlatego, też zachęcam do zapisów na cały cykl 🙂

szkolenia grupowe
Szkolenia grupowe
szkolenia grupowe
Szkolenia grupowe podstawa