Ładowanie…

Zajęcia dla Psów – LUX

Chcesz popracować ze swoim psiakiem bardziej indywidualnie, gdzie trener dopasuje plan ćwiczeń do Was i do możliwości Twojego psa. Chcesz pracować w małej grupie albo masz czas tylko w weekend.. ?

To idealne szkolenia dla Was.

Nasze innowacyjne zajęcia oparte są o jedyną taką metodę doboru odpowiedniego indywidualnego planu w pracy z psem na warunkach kontrolowanych, z odpowiednim doborem ćwiczeń oraz pełnym skupieniu na mini grupie 🙂

Uczymy opiekuna jak się z psem komunikować.. by zacieśniać relację i wspólne zrozumienie odmienności gatunków 🙂

szkolenie
szkolenie
szkolenie
psy

Lux Szkolenia to idealna forma zajęć dla osób, które chcą przyjść wspólnie ze znajomym drugim psem, mają ochotę popracować ze swoimi dwoma psami lub chciałaby by ich pies dostał dużo więcej uwagi instruktora 🙂

Szkolenia będą prowadzone w małej grupie 2-3 psy, gdzie plan treningowy dopasowany jest do Was indywidualnie.

Na spotkaniach jest omawiany plan pracy przez najbliższe 4 spotkania, omawiamy również zachowanie psa w różnych sytuacjach. Cały czas opiekuna ma po zajęciach możliwość komunikacji ze mną i zadawanie pytań na temat czy zadanych ćwiczeń czy innych dodatkowych pytań na temat zachowania psa i pracy nad Nim 🙂

Mają Państwo możliwość pracy nad kierunkiem, który Was interesuje 🙂

Kurs Lux-szkoleń jest 3 stopniowy ! Każdy stopień to 4 spotkania Kursu

I stopień to dobrany plan treningowy, z dopasowaniem ćwiczeń w ramach podstawy posłuszeństwa, wprowadzenie do kolejnych poziomów nauki. Nauka psiej komunikacji.

II stopień- bardziej zaawansowany poziom ćwiczeń wprowadzone elementy Noseworka, Rally-0, wprowadzenia do większych rozproszeń miejskich./ indywidualny plan dopasowany do psa.

III stopień - psio-ludzie relacje w miejskim świeci, większe zrozumienie na spacerze, doskonalenie nabytych umiejętności, wprowadzenie sztuczek- budujące umiejętności psiaka./-indywidualny plan dopasowany do psa.

Szkolenia LUX są dla psiaków w każdym wieku, mogą być psy w wieku szczenięcym dla których zrobimy domowe przedszkole z socjalizacją oraz habituacją 🙂 lub starsze psy z którymi popracujemy nad konkretnymi wybranymi zachowaniami.

W przypadku takich szkoleń mamy jeszcze bardziej możliwość wnikliwie przyjrzeć się komunikacji psów, opiekunowie mogą się o wiele więcej nauczyć o mowie ciała psa, psiej rozmowie oraz emocjach jakie im towarzyszą, czy odpowiednim budowaniu poczuciu bezpieczeństwa w otoczeniu opiekuna.

Zajęcia odbywają się tylko w soboty godzina 8.00 lub 10.10 lub 11.15 lub 12.15

Zapisy na bieżąco!

Miejsce spotkań - Park Żeromskiego- plac Adama Mickiewicza

Do zapisu i rezerwacji miejsca obowiązkowa jest
opłata za całość kursu na podane konto przy zapisie w ciągu 24 godzin. By miejsce dla Państwa było zarezerwowane.

W tym pakiecie szkoleń - jest możliwa nieobecność i odrobienia w innych grupach szkoleniowych, zgłoszenie nie obecności maksymalnie dzień przed zaplanowanymi zajęciami.

pies
pies
szkolenie
szkolenie

Na zajęciach możemy przeprowadzić m.in. :

 • naukę podstawowych poleceń (siad, leżeć, zostań, zostaw, na miejsce)
 • naukę skupiania uwagi podczas ćwiczeń ( patrz)
 • naukę dobrego i spokojnego zachowania przy psach i ludziach na spacerze,
 • naukę nie podejmowania jedzenia śmieci itp.,
 • nauka samokontroli. autokontroli w różnych rozproszeniach,
 • nauka skutecznego przywołania/awaryjnego,
 • chodzenie na luźnej smyczy( patrz, równaj, noga),
 • psie sztuczki (targetowanie, obejdź, dostaw/do nogi, podaj łapę itp.)
 • naukę odpoczywania i relaksowania czworonoga,
 • naukę samokontroli(poczekaj, stój, itp.)
 • naukę odczytywania sygnałów stresu/ dyskomfortu psa w różnych sytuacjach,
 • przyzwyczajanie do jazdy samochodem (spokojne wejście/ wyjście z samochodu oraz naukę wyciszania się podczas jazdy samochodem),
 • naukę dobrej współpracy i odnalezienie motywacji psa,
 • naukę skutecznego nagradzania.

Zajęcia prowadzone są tylko pozytywnymi metodami szkoleń.

W Naszej Szkole zajęcia prowadzone są nowoczesnymi metodami szkoleniowymi oparte na wzmacnianiu pozytywnym, czyli nagradzaniu i unikaniu jakichkolwiek form przymusu oraz karania. Nie znajdą tu Państwo, stosowania kolczatek, obroży zaciskowej, łańcuszków zaciskowych i innych sprzętów szkoleniowych, które wywołują ból. Nie będzie tutaj również żadnego szarpania, podduszania i innych bolesnych praktyk dla psa.

 Przy zakupie kursu w mini grupie proszę pamiętać, że nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za spotkania, których opiekun nie wykorzystał z powodu nagłego wyjazdu na wakacje, zmiany trybu pracy, choroby swojej lub psa, bądź innych przyczyn niezależnych od prowadzącego szkolenia. Proszę o przemyślane rezerwację miejsca.

Niezbędne na spotkaniu są:

 • 2 rodzaje ekstra smaczków,
 • 2 zabawki do szarpania,
 • linka treningowa 5-20 m, zwykła smycz,
 • kocyk, miska, woda dla psa,
 • dobra energia i cierpliwość 🙂

Po każdym skończonym kursie wręczymy wyjątkowy certyfikat. Każdy stopień ma osobny certyfikat oraz małą niespodziankę dla czworonoga 🙂

Zapraszamy Państwa do nietypowych zajęć w kameralnej grupie, bazujące na indywidualnych zajęciach. Kameralna mini grupa zapewni, że skupimy się o wiele bardziej na Waszych potrzebach, a zarazem psiaki będą miały możliwości pracy w kontrolowanych warunkach z dodatkowymi bodźcami tj. inny pies w odpowiednich dobranej odległości 🙂

pies
pies
szkolenie
pies