Ładowanie…

Szybkie Konsultacje Online

pies śpi

Tak jak i w psychologii ludzkiej, zachowania i emocje psów zazębiają się o siebie. Ciężko je oddzielić i osadzić w próżni. Dlatego postanowiliśmy stworzyć pakiety tematyczne naszych webinarów. Podczas jednego nagrania poruszamy konkretny temat, ale żeby dogłębniej zrozumieć niektóre aspekty psiego zachowania warto jeszcze posłuchać trochę „o tym i o tamtym”. Dlatego stworzyliśmy pakiety z nagraniami, które merytorycznie się uzupełniają i pozwalają lepiej zgłębić temat. Każde szkolenie „Komunikacja psów”, „W zawodzie z psami”, „Pies w schronisku” oraz „Posłuchaj psa” składa się z różnych webinarów oraz testu końcowego. Każdy uczestnik, który pomyślnie wypełni test otrzymuje certyfikat ukończenia kursu.

Pakiet szkoleniowy zawiera:

Nagrania z webinarium:

Analiza Komunikacji Psów | Część 1

Wprowadzamy słuchaczy w temat psiej komunikacji, tłumaczymy jak ważne jest zrozumienie przyczyny zachowania. Omawiamy konkretne sygnały, które wysyłają nam psy.

Psie Spotkania | Analiza Komunikacji Psów | Część 2

Tym razem webinar opierał się o filmy nadesłane do nas przez uczestników. Analizowaliśmy nagrania i dawaliśmy wskazówki, jak reagować na to co mówi pies w danym momencie.

Zabawa czy rywalizacja? | Analiza Komunikacja Psów | Część 3

W jaki sposób rozróżnić beztroską zabawę od rywalizacji? A jeżeli psy rywalizują to czy jest to złe? Kiedy powinniśmy zainterweniować i dlaczego?

Webinar o wspieraniu psów

W jaki sposób możemy pomóc naszemu psu, gdy przestraszy się innego psa bądź innej osoby na spacerze? Sprawa jest bardziej skomplikowana i nie opiera się jedynie na głaskaniu i mówieniu do psa miłym tonem.